Paris Hilton mluví o vztazích s muži

26. srpna 2009 v 19:01 | ♥♥Ms.Hilton♥♥ |  rozhovory
Každý kluk, kterého jsem kdy měla, mě jen využíval pro sex a peníze. Také se chtěl vedle mě samozřejmě každý zviditelnit. A právě tohle všechno, mě naučilo lidem tolik nevěřit.
O Ricku Solomonovi (tvůrce jejího porno videa):
Toho člověka jsem milovala, věřila mu a on mě po třech letech zradil. Od doby co vystavil naše video na internet, u mě skončil…nesnáším ho. V životě se mi zatím nestalo nic horšího, než tohle, protože to bylo opravdu velmi ponižující. Na druhou stranu, když se nad tím zamyslíte, zjistíte, že jsem vlastně neudělala nic špatného.
O budoucnosti s Benji Maddenem:
Benji je to nejcennější co mám. Je to člověk, který by mi nikdy neublížil. Proto bych s ním přiští rok ráda založila rodinu, samozřejmě až po svatbě. Už jsme se o tom bavili a chtěli bychom tři nebo čtyři děti.
O údajném poměru s Princem Williamem:
Seděla jsem u stolu, potom jsem se otočila a stál tam William. Nemohla jsem uvěřit tomu, že je to opravdu on. Představil se mi a začali jsme se normálně bavit, jenže lidé z toho samozřejmě udělali hned něco víc. On by si ale nikdy nic nedovolil, protože je opravdový gentleman.
O kamarádství s Katie "Jordan" Price:
Beru Jordan jako jednu z mých nejlepších kamarádek. Hodně lidí o ní za zády říká hnusné věci, ale vím že je to vše jen závist. Když někam jdeme vzájemně na sebe dáváme pozor a vždycky si to užijeme. Abych nezapomněla je taky velmi krásná a chytrá.

info by Ms.Hilton // www.paris-hilton.er.cz //

copy with icon!
Image Hosted by ImageShack.us
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ájinka Ájinka | Web | 26. srpna 2009 v 20:37 | Reagovat

máš hezu blog.nechceš s sbénčit?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.