Návrhář, který oblékal Paris Hilton, si odsedí 59 let za sexuální zločiny

7. září 2009 v 7:23 | ♥♥Ms.Hilton♥♥ |  novinky
Módní návrhář Anand Jon, jehož kreace nosily mnohé celebrity, stráví zbytek života za mřížemi. V Los Angeles byl odsouzen k 59 letům vězení za sexuální napadání dospívajících dívek, které toužily stát se modelkami.

Jon původem z Indie oblékal i dědičku hotelového impéria Paris Hilton a zpěvačku Janet Jackson. V roce 2007 byl však zatčen a nakonec uznán vinný z 16 zločinů včetně znásilnění, sexuálního napadení a provádění obscénních činů na dítěti. Některým jeho obětem bylo 14 let.
Podle obžaloby se první Jonovy zločiny datují v roce 2001, kdy v rámci svého podnikání začal lákat zájemkyně o modeling do Los Angeles. Policie na jeho počínání přišla v březnu 2007 poté, co jistá žena oznámila, že se stala obětí sexuálního napadení v návrhářově bytě v Beverly Hills.
Jon (celým jménem Anand Jon Alexander)vinu popíral. Jeho právníci řekli, že dívky a mladé ženy obvinily tvůrce, aby se mu pomstily. Své příběhy si prý zcela vymyslely, nebo lhaly, že se tak stalo proti jejich vůli. Advokáti také tvrdili, že je málo fyzických důkazů.

copy with icon!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama