Paris Hiton : " mám otravné sousedy"

7. září 2009 v 7:40 | ♥♥Ms.Hilton♥♥ |  novinky
Paris Hilton vrací úder svým novým sousedům, kteří si na ni začaly stěžovat. Tvrdí o nich, že jsou s tím jejich věčným stěžováním na její noční řádění "pěkně otravní",

V Hollywood Hills, kam se Paris přistěhovala, vře krev v žilách. Jejich nová sousedka a dědička hotelového řetězce Hilton Hotels pořádala večírek, na kterém s přítelem Dougem Reinhardtem "kolaudovali" jejich nové bydlení.

Večírek ukončil zásah policie, která na oslavu v trhla v okamžiku, kdy byla zábava na vrcholu. Následně začaly vyhoštění hosté ničit luxusní auta v okolí. O pár dní později měli policisté pohotovost znovu. Sousedé to znovu nevydrželi a dožadovali se, aby se choval tišeji.

Paris se svým přítelem údajně "dělali velmi velký hluk". Jeden ze sousedů je velmi znechucený neustálým narušovány svého klidu, a tak navrhl majiteli domu, který si Paris pronajala, že mu dá 5 tisíc dolarů měsíčně pokud ji z domu pošle pryč.

Paris přitom tvrdí, že je "perfektní sousedka" a je zklamaná reakcemi místních. "Jsou takoví nepříjemní. Jsme ti nejlepší sousedé na světě. Jsem z toho velmi smutná," uvedla pro britský deník Daily Star.

copy with icon!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama