close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více
 

články

Paris Hilton: schválně mluví fistulkou

31. října 2009 v 13:09 | ♥♥Ms.Hilton♥♥
Paris Hilton a její fistulka, to je jen hra. Když se jí to hodí, mluví vysokým holčičím hláskem, když už jí to přestane bavit, položí si hlas dolů. Je to všechno jen hra, která má dokreslovat její image. Paris prostě chce působit na média a veřejnost jako naivní, roztomilá, zábavná, prostě echt holčičí typ. Ale na nejrůznějších pracovních jednáních mluví úplně jinak. Hlubším, sebevědomějším hlasem, coby dospělá bohatá dáma, která ví, co chce.

Někoho by její hry mohly i rozzlobit, většinou je to ale všem jedno. Bohaté paničky už takové bývají. Jsou rozmazlené a ani skoro neví, kdo jsou doopravdy a jaká je jejich skutečná tvář. Tak se snaží působit nějakým dojmem na venek, že se sobě občas trochu ztrácejí. Ono asi není jen tak udržet si svou tvář, když vás na každém kroku pronásledující nenechaví fotoreportéři a na vašem prahu jich postává další hrstka a čeká, kdy zakopnete nebo vyběhnete na nákup nenamalovaní či v teplákách.

V reálném žifvotě jsem jiná, chytrá a pálí mi to
Osmadvacetiletá dědička hotelového impéria to vysvětluje takto:"Chci mluvit jako dítě a taky se tak chovat, ale v reálném životě jsem někdo úplně jiný. Stojím oběma nohama na zemi, jsem chytrá, vím, jak se věci mají. Myslím si, že hodně lidí mě považuje za přihlouplou bohatou slečinku, pitomou Paris Hilton." Možná jí to vážně pálí, protože v tomhle má naprostou pravdu. Tohle si o ní veřejnost myslí.

"Je to jen o tom, jakou roli jsem se rozhodla na veřejnosti hrát, a jsem ráda, že to hraji dobře a lidi mi to baští. Sama pro sebe se tím vážně bavím. Takže ať si o mně klidně všichni dál myslí jen to nejhorší."

Její přátelé prý ale vědí, kým je ve skutečnosti, a to je nejdůležitější, na tom jí záleží. "V každodenním životě, když si někam vyrazím s partičkou kamarádů, jsem to prostě já, mám normální hlas, chovám se normálně, stejně tak, jako když jde o peníze a business, tam nemůžu hrát hloupou holčičku, to bych neuzavřela jediný pořádný obchod."

Víc se o ní dozvíme v nové tv show
Že by to téhle blonďaté krasavici opravdu pálilo? Nebo jí jen někdo poradil, co má říct na svoji obhajobu, aby ji všichni neměli za primitiva? Možná se víc dozvíme v její nové televizní show nazvané "Fearne And Paris Hilton". Tato show se vysílá ve Velké Británii od 22.října v pozdních nočních hodinách.

Fearne Cotton je slavná moderátorka, která umí odhalit nejrůznější slabosti a intimní místa celebrit. Povede se jí to i s Paris? I kdybychom nezjistili nic o IQ Paris Hilton, v pořadu se diváci rozhodně podívají do jejích megalomanských sídel, nočních klubů i obřích šatníků plných nákladných, barevných modelů.

zloděj ukradl paris šperky v hodnotě 2 milionů dolarů

16. srpna 2009 v 20:15 | ♥♥Ms.hilton♥♥


Neznámý lupič se vloupal do domu Paris Histon a odnesl si šperky v hodnotě 2 miliony dolarů (asi 38 milionů korun).
Podle informací losangeleské policie se do domu, který vlastní profesionální celebrita Paris, vloupal lupič kolem páté hodiny ranní. Maskoval se kapucou, rozbil vchodové dveře a dostal se až do ložnice.

Celkem se zloděj obohatil o šperky za téměř 38 milionů korun. Paris Hilton v té době nebyla uvnitř sídla v kopcích čtvrtě Sherman Oaks. Na záběrech z vrtulníku jsou zachyceny policejení hlídky před vykradeným komplexem.Policie zatím celý případ vyšetřuje. Pachatel jim zatím uniká.

copy with icon!
Image Hosted by ImageShack.us

paris hilton-nejsem hloupá nejsem,jen si na to hraju!

16. srpna 2009 v 20:10 | ♥♥Ms.hilton♥♥

Slavná dědička hotelového impéria Paris Hilton tvrdí, že svoji hloupost jenom předstírá. Dělám to, abych bavila diváky.
Podle jejích slov je naopak silnou osobností, která si prožila svoje."Roli hloupé blondýnky jsem vytvořila pro reality show Simple Life, stanici FOX. Je náročné hrát osobu, kterou nejste," uvedla sedmadvacetiletá herečka a zpěvačka při spouštění britské reality show Paris Hilton´s British Best Friend.

copy with icon!
Image Hosted by ImageShack.us

hlášky paris hilton

5. srpna 2009 v 19:14 | ♥♥Ms.hilton♥♥
Paris dostala otazku:
'Kdo je Tony Blair'
Paris:'No,to je preci anglicky prezident,ja sem ho ale nikdy nevidela'
Paris potkala holcicku,ktera udajne mela rakovinu.
Chvili s ni travila cas a pak rekla:
'Te holce se urcite rakovina zlepsila po te chvili co byla se mnou'

info by Ms.Hilton // www.paris-hilton.er.cz //
copy with icon!
Image Hosted by ImageShack.us
 
 

Reklama